سوالات متداول

بله به دلیل کوتاه بودن چهارچوب این دربها ما دو قطعه مخصوص برای آنها ساخته ایم که مشکل را حل نماید

حفاظ تکمیل بیرون درب و جلوی سوراخ کلید بصورت کاملاً افقی و به فاصله 30 میلیمتر از درب نصب میشود .

بله ، برای استفاده از حفاظ ، بصورت پرتابل یک سوراخ 6 میل و برای استفاده ، ثابت 2 سوراخ 6 میل روی درب ایجاد خواهد شد . روی چهارچوب هم 2 سوراخ 8 میل ایجاد خواهد گردید . البته در صورت عدم نیاز مقطعی به حفاظ ، همه آنها ترمیم پذیرند خواهند بود ....

بله برای دربهای فیبری و نازک هم با روشهایی میتوان حفاظ ما را نصب نموده و ایمنی لازم را تامین کرد .

برحسب تمایل مصرف کننده می توان هم زمان از 2 قفل استقاده نمود ( 2 عدد کتابی و یا یک آویز و یک کتابی/ کوچک یا بزرگ ) . خیر ، قفل های حفاظ بصورت جداگانه و مستقل ازآن ، درست بین درب و حفاظ استفاده میشوند (در فاصله 30 میلیمتر ) این خصوصیت از دیگر ویژگی های امنیتی حفاظ ما می باشد .

بله ، طراحی آن به گونه ایست که احتمال بریدن و تخریب آن با ابزارهای برشی / تخریبی بی صدا وجود ندارد . و احتمال استفاده از ابزار های صدا دار هم در مجتمع ها ی مسکونی بسیار بعید می باشد .

حفاظ های آکاردئونی صرفاً ظاهری محکم دارند ، پوشش دادن کل سطح درب بهیچ عنوان نیاز نمی باشد . مهمترین نقطه ضعف آکاردئونی ها صرف نظر از زشتی و اشکالات متعدد آنها به دلیل در دسترس بودن قفل ها احتمال باز نمودن آنها بسیار ساده و سریع میباشد .

جنس قسمت اصلی حفاظ ( بازویی ها ) از پروفیل صنعتی می باشد . اصلاً نیازی به استفاده از فولاد با آلیاژ های سخت و گران قیمت نمی باشد . فقط نقاط ضعیف و حساس درب پوشش داده شده است .

هیچ یک از حفاظ های داخلی / خارجی و حتی دربهای ضد سرقت داخلی و خارجی این خصوصیت را نداشته و به راحتی ( بدون ایجاد سر و صدا ) قابل تخریب و باز شدن هستند .

زیرا در مجتمع های آپارتمانی امکان استفاده از ابزارهای صدا دار بعید بوده و درصورت استفاده از آنها زنجیر داخل بازویی ها مانع از برش خواهد بود .

مدت زمان مورد نیاز برای نصب ، توسط شرکت / نمایندگی ها ، عموماً کمتر از یک ساعت خواهد بود . حتی در روز های تعطیل و شب ها نیز امکان نصب دارند .

ثابت و پرتابل . در نصب ثابت می تواند همیشه به صورت یک دستگیره زیبا بر روی درب قرار گیرد و در زمان های مورد نیاز و خروج از منزل از آن استفاده نمود .
حالت دوم استفاده در نصب ثابت ، می توان آنرا از میان دیاقهای ثابت روی درب بیرون کشیده و داخل منزل گذاشت ، حالت سوم و چهارم روش استفاده از این حفاظ ، به صورت پرتابل میباشد که دراین حالت می توان آنرا با یک یا دو دیاق پرتابل ، استفاده نمود .